Kommunikationsråd

Ansvarar för kommunikationsstrategi, omvärldsbevakning, gemensam webb, övrigt gemensamt kommunikationsmaterial och gemensamma aktiviteter.

Ann-Christine Berg

Ann-Christine Berg, Region Stockholm

ann-christine.berg@sll.se

Anette Brifalk

Anette Brifalk, Stockholm stad

anette.brifalk@stockholm.se

Katarina Wendt Englund

Katarina Wendt Englund, Stockholm stad

katarina.wendt.englund@stockholm.se

Annika Engström

Annika Engström, KTH

annengs@kth.se

Lars-Åke Linander

Lars-Åke Linander, Vattenfall

lars-ake.linander@vattenfall.com

Karoline Spångberg Norlander

Karoline Spångberg Norlander, Skanska

karoline.spangbergnorlander@skanska.se

Björn Sandberg

Björn Sandberg, ABB

bjorn.sandberg@se.abb.com

Karin_Ronander_Ericsson.jpeg

Karin Ronander, Ericssson

Karin Ronander

karin.ronander@ericsson.com

irene krohn.jpg

Irene Krohn, Telia

Irene Krohn

irene.krohn@teliacompany.com

Linda_Carlsson.jpg

Linda Carlsson, Stockholms universitet

Linda Carlsson

Linda.carlsson@su.se