Think tank

Think tank är utgångspunkten för Digital Demo Stockholms olika projekt och innovativa processer.

LeifH_bild.jpg

Leif Handberg, KTH

leifh@kth.se

Gunnar-Björkman.jpg

Gunnar Björkman, Stockholms stad

gunnar.bjorkman@stockholm.se

Peter-Herbert.jpg

Peter Herbert, Vattenfall

peter.herbert@vattenfall.com

Karl-Henrik-Johansson.jpg

Karl-Henrik Johansson, KTH

kallej@kth.se

Mats-Nilsson.jpg

Mats Nilsson, Ericsson

mats.f.nilsson@ericsson.com

Petra-Lindström.jpg

Petra Lindström, Stockholms stad

petra.lindstrom@stockholm.se

Eric-Lundh.jpg

Eric Lundh, Scania

Eric.Lundh@scania.com

Elisabet-Blaus-Rendahl.jpg

Elisabet Rendahl, Stockholms läns landsting

elisabet.rendahl@sll.se

Mats-Rönnbo.jpg

Mats Rönnbo, Skanska

Mats.Ronnbo@skanska.se

Stefan-Thorburn.jpg

Stefan Thorburn, ABB

Stefan.Thorburn@se.abb.com

Magnus-Leonhardt.png

Magnus Leonhardt, Telia

magnus.leonhardt@teliacompany.com

Arif-Rehman.png

Arif Rehman, Telia

arif.rehman@teliacompany.com